Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

 IV liga 2004/2005  lubelska
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Avia Świdnik 30 67 20 7 3 68-27 12 3 0 42-10 8 4 3 26-17            
2.  Stal Kraśnik 30 58 16 10 4 53-21 9 5 1 36-11 7 5 3 17-10            
3.  Podlasie Biała Podlaska 30 57 16 9 5 47-29 8 5 2 24-15 8 4 3 23-14            
4.  Tomasovia 30 52 16 4 10 44-35 11 1 3 30-17 5 3 7 14-18            
5.  Granica Lubycza Królewska 30 51 12 15 3 44-29 7 8 0 27-16 5 7 3 17-13            
6.  Lublinianka Lublin 30 48 13 9 8 47-30 5 8 2 19-15 8 1 6 28-15            
7.  Górnik II Łęczna 30 46 12 10 8 60-43 6 6 3 31-15 6 4 5 29-28            
8.  Czarni Dęblin 30 43 12 7 11 49-46 6 4 5 23-21 6 3 6 26-25            
9.  Orlęta Łuków 30 42 10 12 8 43-43 7 7 1 24-18 3 5 7 19-25            
10.  Orlęta Radzyń Podlaski 30 40 11 7 12 66-44 8 2 5 41-16 3 5 7 25-28            
11.  Janowianka Janów Lubelski 30 35 10 5 15 42-56 8 2 5 24-20 2 3 10 18-36            
12.  Chełmianka Chełm 30 33 8 9 13 27-41 5 4 6 16-17 3 5 7 11-24            
13.  Łada Biłgoraj 30 28 8 4 18 39-58 4 2 9 20-27 4 2 9 19-31            
14.  Victoria Parczew 30 23 5 8 17 43-51 4 1 10 28-25 1 7 7 15-26            
15.  Wisła Puławy 30 19 4 7 19 27-70 3 4 8 11-22 1 3 11 16-48            
16.  Hetman II Zamość 30 14 3 5 22 30-106 2 2 11 20-48 1 3 11 10-58            

 

 

Kadra:

 

Bramkarze: Łukasz Bartoszyk , Piotr Waśkiewicz, Wojciech Bartoszyk


Obrońcy: Stanisław Anioł. Krzysztof Bilewicz, Jarosław Korzeń, Wojciech Krawczyk, Marek Misiewicz, Sebastian Gęśla, Bogdan Pieniążek, Jan Rochecki, Aleksy Dunin, Maciej Saramak, Marcin Włodarski, Mariusz Korkosz,Grzegorz Anioł


Pomocnicy: Bartłomiej Cisek, Kamil Droździel, Sebastian Malec, Bogdan Głuszko, Janusz Świderek, Tomasz Walentyn, Paweł Zatorski, Łukasz Barycza, Sylwester Sikorski, Tomasz Świderski, Piotr Nowak,


Napastnicy: Frank Egharevba, Piotr Gozdek, Daniel Puchalski, Marcin Żurawski, Jacek Paszkiewicz

 

 

Wyniki Tomasovii:

 

I kolejka

Tomasovia  - Łada Biłgoraj

3:0
II kolejka

Stal Kraśnik - Tomasovia

1:3
III kolejka

Tomasovia - Czarni Dęblin

3:1
IV kolejka Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia 2:0
V kolejka Tomasovia - Górnik Łęczna 3:2
VI kolejka Chełmianka Chełm - Tomasovia
0:0
VII kolejka Tomasovia - Victoria Parczew

3:1

VIII kolejka Tomasovia - Wisła Puławy 4:1
IX kolejka Orlęta Łuków - Tomasovia 3:1
X kolejka Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1
XI kolejka Avia Świdnik - Tomasovia 1:0
XII kolejka Tomasovia - Janowianka Janów Lubelski 2:1
XIII kolejka Granica Lubycza Królewska - Tomasovia 1:1
XIV kolejka Tomasovia - Hetman II Zamość 2:1
XV kolejka Lublinianka Lublin - Tomasovia 2:1
XVI kolejka Łada Biłgoraj - Tomasovia 3:1
XVII kolejka Tomasovia - Stal Kraśnik 2:2
XVIII kolejka Czarni Dęblin - Tomasovia 0:2
XIX kolejka Tomasovia - Podlasie Biała Podlaska 2:0
XX kolejka Górnik Łęczna - Tomasovia 0:0
XXI kolejka Tomasovia - Chełmianka Chełm 1:0
XXII kolejka Victoria Parczew - Tomasovia 0:1
XXIII kolejka Wisła Puławy - Tomasovia 0:1
XXIV kolejka Tomasovia - Orlęta Łuków 1:1
XXV kolejka Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia 2:0
XXVI kolejka Tomasovia - Avia Świdnik 0:2
XXVII kolejka Janowianka Janów Lubelski - Tomasovia 2:1
XXVIII kolejka Tomasovia - Granica Lubycza Królewska 1:3
XXIX kolejka Hetman II Zamość - Tomasovia 1:2
XXX kolejka Tomasovia - Lublinianka Lublin 1:2

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii:  13 -Frank Egharevba, 10 -Jacek Paszkiewicz, 5 -Janusz Świderek, 4 -Kamil Droździel, 2 - Tomasz Świderek,Marcin Żurawski, 1 - Grzegorz Anioł, Stanisław Anioł, Krzysztof Bilewicz, Tomasz Gozdek, Maciej Saramak, Marcin Włodarski,Paweł Zatorski

 

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2004/05: Tomasz Orłowski

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 46 14 41
3 Stal Kraśnik 46 18 38
4 Górnik II Łęczna 40 22 38
5 TKS Tomasovia 47 19 36
6 Kryształ Werbkowice 25 21 29
7 Lewart Lubartów 22 19 28
8 Włodawianka Włodawa 33 30 24
9 Powiślak Końskowola 28 32 24
10 Łada 1945 Biłgoraj 20 35 20
11 Lublinianka Lublin 23 25 19
12 Kłos Chełm 16 31 18
13 Victoria Żmudź 23 32 17
14 Unia Hrubieszów 16 25 15
15 Polesie Kock 33 50 14
16 POM Iskra Piotrowice 17 34 14
17 Lutnia Piszczac 12 40 11
18 LKS Milanów 17 62 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Plan przygotowań

12 stycznia - Wznowienie treningów

 

Mecze kontrolne:

 

28 stycznia - Victoria Żmudź 6:0

1 luty - Polonia Przemyśl 0:2

4 luty - Kłos Chełm 3:1

8 luty - Unia Hrubieszów 2:0

11 luty - JKS 1909 Jarosław 2:3

18 luty - Kryształ Werbkowice 2:0

23 luty - Lewart Lubartów 0:1

4 marca - Stal Kraśnik

 

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka