Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

III liga 2003/2004, grupa: 4 (Świętokrzyskie, Lubelskie, Małopolska, Podkarpacie)
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Korona Kielce 30 62 19 5 6 61-26 9 4 2 31-11 10 1 4 30-15            
2.  Stal Rzeszów 30 61 18 7 5 45-22 10 1 4 22-10 8 6 1 23-12            
3.  Heko Czermno 30 58 17 7 6 54-26 11 2 2 28-6 6 5 4 26-20            
4.  Górnik Wieliczka 30 53 15 8 7 48-45 11 2 2 31-18 4 6 5 17-27            
5.  Hutnik Kraków 30 46 14 4 12 47-40 8 3 4 29-18 6 1 8 18-22            
6.  Wisła II Kraków 30 45 13 6 11 44-38 7 3 5 30-21 6 3 6 14-17            
7.  Hetman Zamość 30 42 12 6 12 36-40 9 3 3 22-13 3 3 9 14-27            
8.  Motor Lublin 30 41 12 5 13 43-44 8 4 3 24-15 4 1 10 19-29            
9.  Stal Stalowa Wola 30 38 10 8 12 29-35 7 5 3 18-13 3 3 9 11-22            
10.  Pogoń Staszów 30 37 10 7 13 42-45 7 2 6 28-22 3 5 7 14-23            
11.  Polonia Przemyśl 30 37 9 10 11 43-45 6 6 3 28-21 3 4 8 15-24            
12.  Sandecja Nowy Sącz 30 36 8 12 10 32-34 6 6 3 19-14 2 6 7 13-20            
13.  Tomasovia 30 35 10 5 15 30-44 8 2 5 22-20 2 3 10 8-24            
14.  Siarka Tarnobrzeg 30 33 9 6 15 27-41 4 4 7 12-18 5 2 8 15-23            
15.  Resovia 30 27 8 3 19 27-49 6 3 6 13-11 2 0 13 14-38            
16.  Proszowianka Proszowice 30 18 5 3 22 19-53 5 1 9 14-25 0 2 13 5-28            
 
 

 

Kadra:

 

Bramkarze: Łukasz Bartoszyk , Piotr Waśkiewicz, Jacek Krawczyk


Obrońcy: Stanisław Anioł. Krzysztof Bilewicz, Tomasz Gozdek, Sebastian Malec, Marek Misiewicz, Dariusz Suszyński, Andrzej Wachowicz, Bogdan Pieniążek, Jan Rochecki


Pomocnicy: Bartłomiej Cisek, Sebastian Gęśla, Jarosław Korzeń, Marcin Łukaczyński, Wiesław Montsko, Adam Pogłodziński, Artur Wąsacz, Aleksy Dunin, Bogdan Głuszko


Napastnicy: Kamil Droździel, Daniel Koczon, Jacek Paszkiewicz, Janusz Świderek, Marcin Żurawski, Jacek Iwanicki, Witalij Tyrkało

 

 

Wyniki Tomasovii:

 

I kolejka

Tomasovia  - Hutnik Kraków

1:3
II kolejka

Hetman Zamość - Tomasovia

1:0
III kolejka

Tomasovia - Polonia Przemyś

2:2
IV kolejka Tomasovia - Korona Kielce 0:4
V kolejka Proszowianka Proszowice - Tomasovia 0:0
VI kolejka Tomasovia - Resovia Rzeszów 4:1
VII kolejka Górnik Wieliczka - Tomasovia 2:0
VIII kolejka Tomasovia - Stal Stalowa Wola 2:1
IX kolejka Heko Czermno - Tomasovia 2:0
X kolejka Tomasovia - Wisła II Kraków 2:0
XI kolejka Sandecja Nowy Sącz - Tomasovia 2:0
XII kolejka Tomasovia - Pogoń Staszów 1:4
XIII kolejka Stal Rzeszów - Tomasovia 2:0
XIV kolejka Tomasovia - Siarka Tarnobrzeg 0:1
XV kolejka Motor Lublin - Tomasovia 2:0
XVI kolejka Hutnik Kraków - Tomasovia 3:0
XVII kolejka Tomasovia - Hetman Zamość
1:0
XVIII kolejka Polonia Przemyśl - Tomasovia 1:1
XIX kolejka Korona Kielce - Tomasovia 4:1
XX kolejka Tomasovia - Proszowianka Proszowice 1:0
XXI kolejka Resovia Rzeszów - Tomasovia 1:0
XXII kolejka Tomasovia - Górnik Wieliczka 2:0
XXIII kolejka Stal Stalowa Wola - Tomasovia 1:1
XXIV kolejka Tomasovia - Heko Czermno 2:2
XXV kolejka Wisła II Kraków - Tomasovia 1:2
XXVI kolejka Tomasovia - Sandecja Nowy Sącz 2:0
XXVII kolejka Pogoń Staszów - Tomasovia 2:1
XXVIII kolejka Tomasovia - Stal Rzeszów 0:1
XXIX kolejka Siarka Tarnobrzeg - Tomasovia 0:2
XXX kolejka Tomasovia - Motor Lublin 2:1

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii:  7 -Jacek Iwanicki, 6 -Witalij Tyrkało, 4 - Janusz Świderek, 3 -Bartłomiej Cisek,Daniel Koczon, 2 -Kamil Droździel, Paszkiewicz, 1 -Krzysztof Bilewicz,Andrzej Wachowicz

 

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2003/04: Wiesław Wieczerzak , Tomasz Orłowski (od stycznia 2004)

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 46 14 41
3 Stal Kraśnik 46 18 38
4 Górnik II Łęczna 40 22 38
5 TKS Tomasovia 47 19 36
6 Kryształ Werbkowice 25 21 29
7 Lewart Lubartów 22 19 28
8 Włodawianka Włodawa 33 30 24
9 Powiślak Końskowola 28 32 24
10 Łada 1945 Biłgoraj 20 35 20
11 Lublinianka Lublin 23 25 19
12 Kłos Chełm 16 31 18
13 Victoria Żmudź 23 32 17
14 Unia Hrubieszów 16 25 15
15 Polesie Kock 33 50 14
16 POM Iskra Piotrowice 17 34 14
17 Lutnia Piszczac 12 40 11
18 LKS Milanów 17 62 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Plan przygotowań

12 stycznia - Wznowienie treningów

 

Mecze kontrolne:

 

28 stycznia - Victoria Żmudź 6:0

1 luty - Polonia Przemyśl 0:2

4 luty - Kłos Chełm 3:1

8 luty - Unia Hrubieszów 2:0

11 luty - JKS 1909 Jarosław 2:3

18 luty - Kryształ Werbkowice 2:0

23 luty - Lewart Lubartów 0:1

4 marca - Stal Kraśnik

 

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka