Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

IV liga 2002/2003 lubelska
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Tomasovia 34 79 24 7 3 91-26 12 2 3 53-14 12 5 0 38-12            
2.  Orlęta Radzyń Podlaski 34 70 21 7 6 71-25 12 4 1 45-10 9 3 5 26-15            
3.  Orlęta Łuków 34 59 17 8 9 60-36 10 6 1 35-12 7 2 8 25-24            
4.  Górnik II Łęczna 34 58 17 7 10 61-54 7 5 5 29-20 10 2 5 32-34            
5.  Stal Kraśnik 34 53 14 11 9 59-41 8 3 6 28-17 6 8 3 31-24            
6.  Czarni Dęblin 34 53 15 8 11 65-47 10 3 4 35-17 5 5 7 30-30            
7.  Legion Tomaszowice 34 52 15 7 12 56-42 8 3 6 30-21 7 4 6 26-21            
8.  BKS Unia Bełżyce 34 52 15 7 12 55-55 8 4 5 28-26 7 3 7 27-29            
9.  Lublinianka Lublin 34 51 13 12 9 56-45 7 6 4 31-22 6 6 5 25-23            
10.  Avia Świdnik 34 50 14 8 12 67-40 7 4 6 34-22 7 4 6 33-18            
11.  Granica Dorohusk 34 50 15 5 14 56-65 12 1 4 37-29 3 4 10 19-36            
12.  Hetman II Zamość 34 48 15 3 16 60-64 8 2 7 33-35 7 1 9 27-29            
13.  Chełmianka Chełm 34 47 13 8 13 60-47 8 3 6 38-21 5 5 7 22-26            
14.  Wisła Puławy 34 46 13 7 14 51-62 8 5 4 26-18 5 2 10 25-44            
15.  Victoria Parczew 34 41 10 11 13 54-59 4 4 9 23-35 6 7 4 31-24            
16.  Stal Poniatowa 34 19 5 4 25 36-96 2 4 11 20-46 3 0 14 16-50            
17.  Unia Hrubieszów 34 14 3 5 26 26-81 3 4 10 16-34 0 1 16 10-47            
18.  Roztocze Szczebrzeszyn 34 12 3 3 28 31-130 3 1 13 18-57 0 2 15 13-73            

 

Kadra:

 

Bramkarze: Piotr Waśkiewicz, Marek Sadowski


Obrońcy: Stanisław Anioł. Marek Misiewicz, Grzegorz Anioł, Krzysztof Bilewicz, Piotr Segieda, Paweł Chwała, Jarosław Legeżyński


Pomocnicy: Jarosław Korzeń, Tomasz Gozdek, Bartłomiej Cisek, Piotr Wasilewski, Tomasz Walentyn, Tomasz Leszczyński, Dariusz Suszyński, Mirosław Lipiec, Adam Pogłodziński,Artur Wąsacz


Napastnicy: Daniel Koczon, Kamil Droździel, Marcin Żurawski, Janusz Świderek

 

 

Wyniki Tomasovii:

 

I kolejka

Tomasovia  - Czarni Dęblin

4:4
II kolejka

Górnik II Łęczna - Tomasovia

1:0
III kolejka

Tomasovia - Chełmianka Chełm

2:1
IV kolejka Wisła Puławy - Tomasovia 1:1
V kolejka Tomasovia - Hetman II Zamość 0:1
VI kolejka Unia Hrubieszów - Tomasovia 1:1
VII kolejka Tomasovia - Avia Świdnik 3:1
VIII kolejka Orlęta Łuków - Tomasovia 1:1
IX kolejka Tomasovia - Victoria Parczew 1:1
X kolejka Lublinianka Lublin - Tomasovia 1:2
XI kolejka Tomasovia - Legion Tomaszowice 4:0
XII kolejka Unia Bełżyce - Tomasovia 0:2
XIII kolejka Tomasovia - Roztocze Szczebrzeszyn 6:0
XIV kolejka Granica Dorohusk - Tomasovia 1:6
XV kolejka Tomasovia - Stal Kraśnik 1:2
XVI kolejka Tomasovia - Stal Poniatowa 2:0
XVII kolejka Orleta Radzyń Podlaski - Tomasovia 2:3
XVIII kolejka Czarni Dęblin - Tomasovia 0:0
XIX kolejka Tomasovia - Górnik II Łęczna 9:0
XX kolejka Chełmianka Chełm - Tomasovia 1:3
XXI kolejka Tomasovia - Wisła Puławy 3:1
XXII kolejka Hetman II Zamość - Tomasovia 1:4
XXIII kolejka Tomasovia - Unia Hrubieszów 5:0
XXIV kolejka Avia Świdnik - Tomasovia 1:2
XXV kolejka Tomasovia - Orlęta Łuków 1:0
XXVI kolejka Victoria Parczew - Tomasovia 0:0
XXVII kolejka Tomasovia - Lublinianka Lublin 0:1
XXVIII kolejka Legion Tomaszowice - Tomasovia 0:2
XXIX kolejka Tomasovia - Unia Bełżyce 3:1

XXX kolejka

XXXI

XXXII

XXXIII

XXXIV

Roztocze Szczebrzeszyn - Tomasovia

Tomasovia - Granica Dorohusk

Stal Kraśnik - Tomasovia

Stal Poniatowa - Tomasovia

Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski

1:3

7:0

1:2

1:5

2:1

 

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii:  21 - Daniel Koczon, 12 -Piotr  Wasilewski, Janusz Świderek, 7 -Bartłomiej Cisek, 6 - Kamil Droździel,  5 -Krzysztof Bilewicz, Jarosław Korzeń, Marek Misiewicz, 3 -Mirosław Lipiec, Artur Wąsacz, Marcin Żurawski, Stanisław Anioł,  2 -Tomasz Gozdek, Adam Pogłodziński, 1 -  Dariusz Suszyński

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2003/04: Ireneusz Suchowierzch, Wiesław Wieczerzak

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 105 18 88
2 Górnik II Łęczna 81 47 73
3 FKS Hetman Zamość 88 33 72
4 TKS Tomasovia 89 34 67
5 Stal Kraśnik 86 45 61
6 Kryształ Werbkowice 56 39 58
7 Lewart Lubartów 62 49 53
8 Łada 1945 Biłgoraj 48 56 46
9 Powiślak Końskowola 47 55 45
10 Kłos Chełm 42 55 42
11 Włodawianka Włodawa 55 68 42
12 Lublinianka Lublin 50 48 42
13 Victoria Żmudź 50 65 39
14 Polesie Kock 62 75 38
15 POM Iskra Piotrowice 55 75 35
16 Unia Hrubieszów 41 53 35
17 Lutnia Piszczac 27 77 22
18 LKS Milanów 18 170 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka