Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

IV liga 2002/2003 lubelska
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Tomasovia 34 79 24 7 3 91-26 12 2 3 53-14 12 5 0 38-12            
2.  Orlęta Radzyń Podlaski 34 70 21 7 6 71-25 12 4 1 45-10 9 3 5 26-15            
3.  Orlęta Łuków 34 59 17 8 9 60-36 10 6 1 35-12 7 2 8 25-24            
4.  Górnik II Łęczna 34 58 17 7 10 61-54 7 5 5 29-20 10 2 5 32-34            
5.  Stal Kraśnik 34 53 14 11 9 59-41 8 3 6 28-17 6 8 3 31-24            
6.  Czarni Dęblin 34 53 15 8 11 65-47 10 3 4 35-17 5 5 7 30-30            
7.  Legion Tomaszowice 34 52 15 7 12 56-42 8 3 6 30-21 7 4 6 26-21            
8.  BKS Unia Bełżyce 34 52 15 7 12 55-55 8 4 5 28-26 7 3 7 27-29            
9.  Lublinianka Lublin 34 51 13 12 9 56-45 7 6 4 31-22 6 6 5 25-23            
10.  Avia Świdnik 34 50 14 8 12 67-40 7 4 6 34-22 7 4 6 33-18            
11.  Granica Dorohusk 34 50 15 5 14 56-65 12 1 4 37-29 3 4 10 19-36            
12.  Hetman II Zamość 34 48 15 3 16 60-64 8 2 7 33-35 7 1 9 27-29            
13.  Chełmianka Chełm 34 47 13 8 13 60-47 8 3 6 38-21 5 5 7 22-26            
14.  Wisła Puławy 34 46 13 7 14 51-62 8 5 4 26-18 5 2 10 25-44            
15.  Victoria Parczew 34 41 10 11 13 54-59 4 4 9 23-35 6 7 4 31-24            
16.  Stal Poniatowa 34 19 5 4 25 36-96 2 4 11 20-46 3 0 14 16-50            
17.  Unia Hrubieszów 34 14 3 5 26 26-81 3 4 10 16-34 0 1 16 10-47            
18.  Roztocze Szczebrzeszyn 34 12 3 3 28 31-130 3 1 13 18-57 0 2 15 13-73            

 

Kadra:

 

Bramkarze: Piotr Waśkiewicz, Marek Sadowski


Obrońcy: Stanisław Anioł. Marek Misiewicz, Grzegorz Anioł, Krzysztof Bilewicz, Piotr Segieda, Paweł Chwała, Jarosław Legeżyński


Pomocnicy: Jarosław Korzeń, Tomasz Gozdek, Bartłomiej Cisek, Piotr Wasilewski, Tomasz Walentyn, Tomasz Leszczyński, Dariusz Suszyński, Mirosław Lipiec, Adam Pogłodziński,Artur Wąsacz


Napastnicy: Daniel Koczon, Kamil Droździel, Marcin Żurawski, Janusz Świderek

 

 

Wyniki Tomasovii:

 

I kolejka

Tomasovia  - Czarni Dęblin

4:4
II kolejka

Górnik II Łęczna - Tomasovia

1:0
III kolejka

Tomasovia - Chełmianka Chełm

2:1
IV kolejka Wisła Puławy - Tomasovia 1:1
V kolejka Tomasovia - Hetman II Zamość 0:1
VI kolejka Unia Hrubieszów - Tomasovia 1:1
VII kolejka Tomasovia - Avia Świdnik 3:1
VIII kolejka Orlęta Łuków - Tomasovia 1:1
IX kolejka Tomasovia - Victoria Parczew 1:1
X kolejka Lublinianka Lublin - Tomasovia 1:2
XI kolejka Tomasovia - Legion Tomaszowice 4:0
XII kolejka Unia Bełżyce - Tomasovia 0:2
XIII kolejka Tomasovia - Roztocze Szczebrzeszyn 6:0
XIV kolejka Granica Dorohusk - Tomasovia 1:6
XV kolejka Tomasovia - Stal Kraśnik 1:2
XVI kolejka Tomasovia - Stal Poniatowa 2:0
XVII kolejka Orleta Radzyń Podlaski - Tomasovia 2:3
XVIII kolejka Czarni Dęblin - Tomasovia 0:0
XIX kolejka Tomasovia - Górnik II Łęczna 9:0
XX kolejka Chełmianka Chełm - Tomasovia 1:3
XXI kolejka Tomasovia - Wisła Puławy 3:1
XXII kolejka Hetman II Zamość - Tomasovia 1:4
XXIII kolejka Tomasovia - Unia Hrubieszów 5:0
XXIV kolejka Avia Świdnik - Tomasovia 1:2
XXV kolejka Tomasovia - Orlęta Łuków 1:0
XXVI kolejka Victoria Parczew - Tomasovia 0:0
XXVII kolejka Tomasovia - Lublinianka Lublin 0:1
XXVIII kolejka Legion Tomaszowice - Tomasovia 0:2
XXIX kolejka Tomasovia - Unia Bełżyce 3:1

XXX kolejka

XXXI

XXXII

XXXIII

XXXIV

Roztocze Szczebrzeszyn - Tomasovia

Tomasovia - Granica Dorohusk

Stal Kraśnik - Tomasovia

Stal Poniatowa - Tomasovia

Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski

1:3

7:0

1:2

1:5

2:1

 

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii:  21 - Daniel Koczon, 12 -Piotr  Wasilewski, Janusz Świderek, 7 -Bartłomiej Cisek, 6 - Kamil Droździel,  5 -Krzysztof Bilewicz, Jarosław Korzeń, Marek Misiewicz, 3 -Mirosław Lipiec, Artur Wąsacz, Marcin Żurawski, Stanisław Anioł,  2 -Tomasz Gozdek, Adam Pogłodziński, 1 -  Dariusz Suszyński

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2003/04: Ireneusz Suchowierzch, Wiesław Wieczerzak

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 48 15 45
3 Górnik II Łęczna 44 22 44
4 Stal Kraśnik 49 23 41
5 TKS Tomasovia 48 21 39
6 Kryształ Werbkowice 28 22 32
7 Lewart Lubartów 29 23 32
8 Powiślak Końskowola 31 33 30
9 Włodawianka Włodawa 43 35 28
10 Łada 1945 Biłgoraj 27 36 26
11 Lublinianka Lublin 26 29 20
12 Kłos Chełm 18 35 18
13 Victoria Żmudź 24 34 17
14 Polesie Kock 35 50 17
15 Unia Hrubieszów 16 27 16
16 POM Iskra Piotrowice 19 39 15
17 Lutnia Piszczac 13 44 11
18 LKS Milanów 18 73 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Juniorzy Starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TKS Tomasovia 30 10 26
2 Górnik Łęczna 30 10 24
3 FKS Hetman Zamość 36 13 22
4 Widok SP51 Lublin 25 16 21
5 Wisła Puławy 20 16 20
6 Orlęta Łuków 26 24 17
7 Orlęta Radzyń Podlaski 26 23 14
8 Chełmianka Chełm 23 33 13
9 Lewart Lubartów 19 25 12
10 Łada 1945 Biłgoraj 22 28 11
11 Victoria Parczew 13 36 7
12 Janowianka Janów Lubelski 8 44 3

Juniorzy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 51 3 37
2 Górnik Łęczna 35 10 31
3 BKS Lublin 42 15 30
4 Avia Świdnik 24 21 23
5 PN Motor Lublin 31 20 22
6 Wisła Puławy 22 20 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 17 19 19
8 AMSPN Hetman 31 25 18
9 Widok SP51 Lublin 24 24 17
10 TOP-54 Biała Podlaska 15 26 13
11 Niedźwiadek Chełm 16 29 9
12 OSiR Biłgoraj 10 34 9
13 Stal Kraśnik 16 60 6
14 TKS Tomasovia 8 36 4

Trampkarze starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Dubler Opole Lubelskie 54 10 34
2 BKS Lublin 70 5 31
3 TOP-54 Biała Podlaska 31 13 30
4 Motor Lublin 59 5 29
5 Górnik Łęczna 27 16 25
6 Orlęta Radzyń Podlaski 32 13 25
7 TKS Tomasovia 51 25 21
8 OSiR Biłgoraj 21 46 19
9 Gaudium Zamość 20 30 14
10 Widok SP51 Lublin 17 26 11
11 Wisła Puławy 15 68 10
12 Orlęta Łuków 9 40 4
13 Niedźwiadek Chełm 1 65 3
14 MOSiR Lubartów 5 50 3

Trampkarze młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 61 7 36
2 TOP-54 Biała Podlaska 43 9 34
3 AMSPN Hetman 37 15 28
4 BKS Lublin 33 13 26
5 Górnik Łęczna 26 8 26
6 TKS Tomasovia 32 15 22
7 Orlęta Łuków 27 22 19
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 27 16
9 Widok SP51 Lublin 14 24 13
10 Lublinianka Lublin 17 34 12
11 OSiR Biłgoraj 16 53 11
12 Orlik Lubartów 10 44 10
13 Huragan Międzyrzec Podlaski 11 27 9
14 Gaudium Zamość 13 60 0

Młodzicy starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 62 3 37
2 BKS Lublin 53 15 34
3 Avia Świdnik 32 15 33
4 TOP-54 Biała Podlaska 46 11 33
5 TKS Tomasovia 43 15 27
6 AMSPN Hetman 38 21 25
7 Niedźwiadek Chełm 29 41 21
8 Lublinianka Lublin 25 25 18
9 Sygnał Lublin 18 28 14
10 Wisła Puławy 27 24 13
11 Widok SP51 Lublin 27 36 13
12 Górnik Łęczna 14 30 10
13 Orlęta Radzyń Podlaski 11 41 8
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 6 61 7
15 Puławiak Puławy 4 69 7

Młodzicy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Górnik Łęczna 59 14 35
2 Motor Lublin 40 11 35
3 AMSPN Hetman 25 10 32
4 Wisła Puławy 41 18 31
5 Niedźwiadek Chełm 26 23 21
6 TKS Tomasovia 29 30 19
7 BKS Lublin 21 22 18
8 Orlęta Radzyń Podlaski 26 29 17
9 Lublinianka Lublin 27 31 17
10 Puławiak Puławy 18 30 17
11 Avia Świdnik 20 28 14
12 TOP-54 Biała Podlaska 9 26 13
13 Jedynka Krasnystaw 16 36 11
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 26 50 9
15 Widok SP51 Lublin 20 45 8

Wyszukiwarka