Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

IV liga 2001/2002 lubelska
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Motor Lublin 34 85 27 4 3 98-22 14 3 0 47-8 13 1 3 51-14            
2.  Tomasovia 34 59 17 8 9 63-34 11 4 2 47-13 6 4 7 16-21            
3.  Legion Tomaszowice 34 58 18 4 12 61-45 9 1 7 31-24 9 3 5 30-21            
4.  Lublinianka Lublin 34 58 18 4 12 58-54 12 2 3 27-21 6 2 9 31-33            
5.  Avia Świdnik 34 57 16 9 9 59-34 9 4 4 32-16 7 5 5 27-18            
6.  Unia Hrubieszów 34 52 15 7 12 57-51 10 1 6 31-22 5 6 6 26-29            
7.  Górnik II Łęczna 34 52 16 4 14 59-53 9 4 4 39-22 7 0 10 20-31            
8.  Orlęta Łuków 34 52 14 10 10 46-40 11 5 1 29-12 3 5 9 17-28            
9.  Orlęta Radzyń Podlaski 34 51 14 9 11 43-33 9 3 5 22-13 5 6 6 21-20            
10.  Wisła Puławy 34 51 15 6 13 53-51 9 4 4 33-21 6 2 9 20-30            
11.  Chełmianka Chełm 34 50 16 2 16 63-53 9 1 7 37-27 7 1 9 26-26            
12.  Hetman II Zamość 34 48 15 3 16 71-55 10 2 5 48-20 5 1 11 23-35            
13.  BKS Lublin 34 47 14 5 15 46-53 10 2 5 26-18 4 3 10 20-35            
14.  Czarni Dęblin 34 45 14 3 17 56-64 8 2 7 27-27 6 1 10 29-37            
15.  Granica Lubycza Królewska 34 37 11 4 19 38-61 6 2 9 24-30 5 2 10 14-31            
16.  AZS Podlasie Biała Podlaska 34 34 8 10 16 39-58 6 5 6 22-23 2 5 10 17-35            
17.  Victoria Łukowa/Chmielek 34 18 5 3 26 35-106 3 2 12 25-52 2 1 14 10-54            
18.  Unia Krzywda 34 14 3 5 26 22-100 3 3 11 13-38 0 2 15 9-62            

 

Kadra

 

Bramkarze: Piotr Waśkiewicz, Zenon Maksymiak


Obrońcy: Stanisław Anioł. Piotr Segieda, Paweł Dec, Gustaw Wawryk, Grzegorz Anioł, Krzysztof Bilewicz


Pomocnicy: Jarosław Legeżyński, Bartłomiej Cisek, Jarosław Korzeń, Tomasz Gozdek, Tomasz Sioma, Sławomir Bartecki


Napastnicy: Daniel Koczon, Kamil Droździel, Szczepan Borodziej, Janusz Świderek

 

Wyniki:

 

I BKS Lublin - Tomasovia 0:1
II Tomasovia - Unia Hrubieszów 5:1
III Granica Lubycza Królewska - Tomasovia 1:1
IV Tomasovia - Górnik II Łęczna 4:1
V Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia 2:0
VI Orlęta Łuków - Tomasovia 2:1
VII Tomasovia - Czarni Dęblin 5:1
VIII Victoria Łukowa/ Chmielek - Tomasovia 0:1
IX Tomasaovia - Unia Krzywda 6:1
X Motor Lublin - Tomasovia 0:0
XI Tomasovia - Hetman II Zamość 3:0
XII Chełmianka Chełm - Tomasovia 1:3
XIII Tomasovia - Avia Świdnik 1:0
XIV Lublinianka Lublin - Tomasovia 1:0
XV Tomasovia - Wisła Puławy 1:1
XVI Legion Tomaszowice - Tomasovia 2:1
XVII Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
XVIII Tomasovia - BKS Lublin 6:0
XIX Unia Hrubieszów - Tomasovia 1:1
XX Tomasovia - Granica Lubycza Królewska 1:1
XXI Górnik II Łęczna - Tomasovia 1:0
XXII Tomasovia - Podlasie Biała Podlaska 4:2
XXIII Tomasovia - Orlęta Łuków 2:2
XXIV Czarni Dęblin - Tomasovia 1:2
XXV Tomasovia - Victoria Łukowa/Chmielek 6:0
XXVI Unia Krzywda - Tomasovia 1:1
XXVII Tomasovia - Motor Lublin 1:0
XXVIII Hetman II Zamość - Tomasovia 3:0
XXIX Tomasovia - Chełmianka Chełm 1:2
XXX Avia Świdnik - Tomasovia 1:2
XXXI Tomasovia - Lublinianka Lublin 1:0
XXXII Wisła Puławy - Tomasovia 3:0
XXXIII Tomasovia - Legion Tomaszowice 0:1
XXXIV Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia 1:2

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii: 14 - Daniel Koczon, 8 - Szczepan Borodziej, 7 - Jarosław Korzeń, 4 - Krzysztof Bilewicz, Janusz Świderek, Bartłomiej Cisek, Kamil Droździel, 3 - Piotr Segieda, Jarosław Legeżyński , 2 - Stanisław Anioł, Tomasz Gozdek, Sławomir Bartecki, Marek Misiewicz, 1 - Jacek Gontarz, Tomasz Sioma, Marcin Żurawski, Gustaw Wawryk, Grzegorz Anioł.

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2003/04: Wiesław Wieczerzak

 

Image and video hosting by TinyPic

Plan przygotowań

6 lipca - Pierwszy trening

9 lipca - Turniej Pucharu Lata - Narol

15 lipca - Unia Hrubieszów 3:2

19 lipca - Hetman Zamość 5:4

22 lipca - Kryształ Werbkowice 3:3

29 lipca - Omega Stary Zamość

2 sierpnia - Stal Rzeszów

5 sierpnia - Avia Świdnik

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Zmiany kadrowe

  Przychodzą

 

 

 

Odchodzą

 

Patryk Rojek

Krzysztof Zawiślak

Paweł Staszczak

Arkadiusz Smoła

Przemysław Orzechowski

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka