Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

IV liga 2001/2002 lubelska
 
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Motor Lublin 34 85 27 4 3 98-22 14 3 0 47-8 13 1 3 51-14            
2.  Tomasovia 34 59 17 8 9 63-34 11 4 2 47-13 6 4 7 16-21            
3.  Legion Tomaszowice 34 58 18 4 12 61-45 9 1 7 31-24 9 3 5 30-21            
4.  Lublinianka Lublin 34 58 18 4 12 58-54 12 2 3 27-21 6 2 9 31-33            
5.  Avia Świdnik 34 57 16 9 9 59-34 9 4 4 32-16 7 5 5 27-18            
6.  Unia Hrubieszów 34 52 15 7 12 57-51 10 1 6 31-22 5 6 6 26-29            
7.  Górnik II Łęczna 34 52 16 4 14 59-53 9 4 4 39-22 7 0 10 20-31            
8.  Orlęta Łuków 34 52 14 10 10 46-40 11 5 1 29-12 3 5 9 17-28            
9.  Orlęta Radzyń Podlaski 34 51 14 9 11 43-33 9 3 5 22-13 5 6 6 21-20            
10.  Wisła Puławy 34 51 15 6 13 53-51 9 4 4 33-21 6 2 9 20-30            
11.  Chełmianka Chełm 34 50 16 2 16 63-53 9 1 7 37-27 7 1 9 26-26            
12.  Hetman II Zamość 34 48 15 3 16 71-55 10 2 5 48-20 5 1 11 23-35            
13.  BKS Lublin 34 47 14 5 15 46-53 10 2 5 26-18 4 3 10 20-35            
14.  Czarni Dęblin 34 45 14 3 17 56-64 8 2 7 27-27 6 1 10 29-37            
15.  Granica Lubycza Królewska 34 37 11 4 19 38-61 6 2 9 24-30 5 2 10 14-31            
16.  AZS Podlasie Biała Podlaska 34 34 8 10 16 39-58 6 5 6 22-23 2 5 10 17-35            
17.  Victoria Łukowa/Chmielek 34 18 5 3 26 35-106 3 2 12 25-52 2 1 14 10-54            
18.  Unia Krzywda 34 14 3 5 26 22-100 3 3 11 13-38 0 2 15 9-62            

 

Kadra

 

Bramkarze: Piotr Waśkiewicz, Zenon Maksymiak


Obrońcy: Stanisław Anioł. Piotr Segieda, Paweł Dec, Gustaw Wawryk, Grzegorz Anioł, Krzysztof Bilewicz


Pomocnicy: Jarosław Legeżyński, Bartłomiej Cisek, Jarosław Korzeń, Tomasz Gozdek, Tomasz Sioma, Sławomir Bartecki


Napastnicy: Daniel Koczon, Kamil Droździel, Szczepan Borodziej, Janusz Świderek

 

Wyniki:

 

I BKS Lublin - Tomasovia 0:1
II Tomasovia - Unia Hrubieszów 5:1
III Granica Lubycza Królewska - Tomasovia 1:1
IV Tomasovia - Górnik II Łęczna 4:1
V Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia 2:0
VI Orlęta Łuków - Tomasovia 2:1
VII Tomasovia - Czarni Dęblin 5:1
VIII Victoria Łukowa/ Chmielek - Tomasovia 0:1
IX Tomasaovia - Unia Krzywda 6:1
X Motor Lublin - Tomasovia 0:0
XI Tomasovia - Hetman II Zamość 3:0
XII Chełmianka Chełm - Tomasovia 1:3
XIII Tomasovia - Avia Świdnik 1:0
XIV Lublinianka Lublin - Tomasovia 1:0
XV Tomasovia - Wisła Puławy 1:1
XVI Legion Tomaszowice - Tomasovia 2:1
XVII Tomasovia - Orlęta Radzyń Podlaski 0:0
XVIII Tomasovia - BKS Lublin 6:0
XIX Unia Hrubieszów - Tomasovia 1:1
XX Tomasovia - Granica Lubycza Królewska 1:1
XXI Górnik II Łęczna - Tomasovia 1:0
XXII Tomasovia - Podlasie Biała Podlaska 4:2
XXIII Tomasovia - Orlęta Łuków 2:2
XXIV Czarni Dęblin - Tomasovia 1:2
XXV Tomasovia - Victoria Łukowa/Chmielek 6:0
XXVI Unia Krzywda - Tomasovia 1:1
XXVII Tomasovia - Motor Lublin 1:0
XXVIII Hetman II Zamość - Tomasovia 3:0
XXIX Tomasovia - Chełmianka Chełm 1:2
XXX Avia Świdnik - Tomasovia 1:2
XXXI Tomasovia - Lublinianka Lublin 1:0
XXXII Wisła Puławy - Tomasovia 3:0
XXXIII Tomasovia - Legion Tomaszowice 0:1
XXXIV Orlęta Radzyń Podlaski - Tomasovia 1:2

 

Strzelcy bramek dla Tomasovii: 14 - Daniel Koczon, 8 - Szczepan Borodziej, 7 - Jarosław Korzeń, 4 - Krzysztof Bilewicz, Janusz Świderek, Bartłomiej Cisek, Kamil Droździel, 3 - Piotr Segieda, Jarosław Legeżyński , 2 - Stanisław Anioł, Tomasz Gozdek, Sławomir Bartecki, Marek Misiewicz, 1 - Jacek Gontarz, Tomasz Sioma, Marcin Żurawski, Gustaw Wawryk, Grzegorz Anioł.

Trenerzy, którzy prowadzili zespół Tomasovii w sezonie 2003/04: Wiesław Wieczerzak

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 46 14 41
3 Stal Kraśnik 46 18 38
4 Górnik II Łęczna 40 22 38
5 TKS Tomasovia 47 19 36
6 Kryształ Werbkowice 25 21 29
7 Lewart Lubartów 22 19 28
8 Włodawianka Włodawa 33 30 24
9 Powiślak Końskowola 28 32 24
10 Łada 1945 Biłgoraj 20 35 20
11 Lublinianka Lublin 23 25 19
12 Kłos Chełm 16 31 18
13 Victoria Żmudź 23 32 17
14 Unia Hrubieszów 16 25 15
15 Polesie Kock 33 50 14
16 POM Iskra Piotrowice 17 34 14
17 Lutnia Piszczac 12 40 11
18 LKS Milanów 17 62 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Plan przygotowań

12 stycznia - Wznowienie treningów

 

Mecze kontrolne:

 

28 stycznia - Victoria Żmudź 6:0

1 luty - Polonia Przemyśl 0:2

4 luty - Kłos Chełm 3:1

8 luty - Unia Hrubieszów 2:0

11 luty - JKS 1909 Jarosław 2:3

18 luty - Kryształ Werbkowice 2:0

23 luty - Lewart Lubartów 0:1

4 marca - Stal Kraśnik

 

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka