Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Tabela: Klasa międzywojewódzka chełmsko-zamojska

 

1

Łada Biłgoraj

53

99 – 21

2

Start Krasnystaw

46

92 – 37

3

Włodawianka Włodawa

42

75 – 36

4

Granica Dorohusk

39

71 – 38

5

Tomasovia

37

71 - 38

6

Unia Hrubieszów

35

57 – 34

7

Spartakus Szarowola

34

59 – 45

8

Victoria Łukowa

32

52 – 45

9

Hetman II Zamość

28

46 - 57

10

Roztocze Szczebrzeszyn

25

52 – 70

11

Olimpiakos Tarnogród

25

47 – 64

12

Granica Lubycza Królewska

22

40 – 55

13

Vitrum Wola Uhruska

17

30 – 80

14

Sokół Zwierzyniec

15

27 – 62

15

Sparta Rejowiec

14

28 – 89

16

Kresovia Włodawa

14

29 – 89

 

Wyniki:

 

I

Start Krasnystaw - Tomasovia

1 – 2

II

Tomasovia – Roztocze Szczebrzeszyn

0 – 0

III

Olimpiakos Tarnogród - Tomasovia

3 – 1

IV

Tomasovia - Victoria Łukowa

1 – 2

V

Spartakus Szarowola - Tomasovia

4 – 2

VI

Tomasovia - Kresovia Włodawa

6 – 1

VII

Granica Dorohusk - Tomasovia

1 – 4

VIII

Tomasovia - Sparta Rejowiec

7 – 1

IX

Unia Hrubieszów - Tomasovia

1 – 1

X

Tomasovia - Włodawianka Włodawa

3 – 1

XI

Granica Lubycza Królewska - Tomasovia

2 – 2

XII

Tomasovia - Hetman II Zamość

5 – 1

XIII

Sokół Zwierzyniec - Tomasovia

2 – 1

XIV

Vitrum Wola Uhruska - Tomasovia

1 – 2

XV

Tomasovia - Łada Biłgoraj

0 – 0

XVI

Tomasovia - Start Krasnystaw

0 – 1

XVII

Roztocze Szczebrzeszyn - Tomasovia

2 – 1

XVIII

Tomasovia - Olimpiakos Tarnogród

3 – 0

XIX

Victoria Łukowa - Tomasovia

1 – 3

XX

Tomasovia - Spartakus Szarowola

4 – 0

XXI

Kresovia Włodawa - Tomasovia

0 – 4

XXII

Tomasovia - Granica Dorohusk

3 – 0

XXIII

Sparta Rejowiec - Tomasovia

0 – 4

XXIV

Tomasovia - Unia Hrubieszów

2 – 2

XXV

Włodawianka Włodawa - Tomasovia

3 – 2

XXVI

Tomasovia - Granica Lubycza Królewska

3 – 1

XXVII

Hetman II Zamość - Tomasovia

0 – 3

XXVIII

Tomasovia - Sokół Zwierzyniec

3 – 1

XXIX

Tomasovia - Vitrum Wola Uhruska

2 – 2

XXX

Łada Biłgoraj - Tomasovia

2 – 1

 

Trener zespołu: Zbigniew Kuczyński

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 46 14 41
3 Stal Kraśnik 46 18 38
4 Górnik II Łęczna 40 22 38
5 TKS Tomasovia 47 19 36
6 Kryształ Werbkowice 25 21 29
7 Lewart Lubartów 22 19 28
8 Włodawianka Włodawa 33 30 24
9 Powiślak Końskowola 28 32 24
10 Łada 1945 Biłgoraj 20 35 20
11 Lublinianka Lublin 23 25 19
12 Kłos Chełm 16 31 18
13 Victoria Żmudź 23 32 17
14 Unia Hrubieszów 16 25 15
15 Polesie Kock 33 50 14
16 POM Iskra Piotrowice 17 34 14
17 Lutnia Piszczac 12 40 11
18 LKS Milanów 17 62 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Plan przygotowań

12 stycznia - Wznowienie treningów

 

Mecze kontrolne:

 

28 stycznia - Victoria Żmudź 6:0

1 luty - Polonia Przemyśl 0:2

4 luty - Kłos Chełm 3:1

8 luty - Unia Hrubieszów 2:0

11 luty - JKS 1909 Jarosław 2:3

18 luty - Kryształ Werbkowice 2:0

23 luty - Lewart Lubartów 0:1

4 marca - Stal Kraśnik

 

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka