Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Tabela: III liga

 

1

Lublinianka Lublin

48

58 – 17

2

Górnik Łęczna

46

61 – 19

3

AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska

39

52 – 31

4

Tłoki Stal Gorzyce

38

45 – 23

5

Granat Skarżysko

36

54 – 27

6

Pogoń Siedlce

35

45 – 35

7

Korona Kielce

31

28 – 28

8

Broń Radom

29

30 – 27

9

Orlęta Łuków

28

36 – 35

10

Spółdzielca Morszczków

25

30 – 41

11

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

25

36 – 53

12

Granica Chełm

24

17 – 29

13

Bucovia Bukowa

23

23 – 47

14

Tomasovia

21

31 – 45

15

Proch Pionki

21

27 – 59

16

Łysica Bodzentyn

11

11 – 68

 

Wyniki:

 

I

Tomasovia - Korona Kielce

0 – 0

II

Orlęta Łuków - Tomasovia

2 – 0

III

Tomasovia - Granat Skarżysko

1 – 1

IV

Górnik Łęczna - Tomasovia

2 – 0

V

Tomasovia - Pogoń Siedlce

1 – 2

VI

Granica Chełm - Tomasovia

2 – 1

VII

Tomasovia - Lublinianka Lublin

0 – 1

VIII

AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska - Tomasovia

3 – 0

IX

Tomasovia - Tłoki Stal Gorzyce

1 – 0

X

Łysica Bodzentyn - Tomasovia

3 – 1

XI

Tomasovia - Bucovia Bukowa

1 – 3

XII

Proch Pionki - Tomasovia

3 – 1

XIII

Tomasovia - Broń Radom

2 – 0

XIV

Spółdzielca Morszczków - Tomasovia

3 – 0

XV

Tomasovia - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

0 – 3

XVI

Korona Kielce - Tomasovia

1 – 0

XVII

Tomasovia - Orlęta Łuków

1 – 1

XVIII

Granat Skarżysko - Tomasovia

3 – 1

XIX

Tomasovia - Górnik Łęczna

0 – 0

XX

Pogoń Siedlce - Tomasovia

0 – 3

XXI

Tomasovia - Granica Chełm

1 – 2

XXII

Lublinianka Lublin - Tomasovia

1 – 1

XXIII

Tomasovia - AZS AWF Rolimpex Biała Podlaska

2 – 4

XXIV

Tłoki Stal Gorzyce - Tomasovia

2 – 0

XXV

Tomasovia - Łysica Bodzentyn

1 – 0

XXVI

Bucovia Bukowa - Tomasovia

2 – 1

XXVII

Tomasovia - Proch Pionki

3 – 1

XXVIII

Broń Radom - Tomasovia

0 – 0

XXIX

Tomasovia - Spółdzielca Morszczków

4 – 0

XXX

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Tomasovia

2 – 2

 

Trener zespołu: Stanisław Pryciuk przez X kolejek, Marian Kopczan.

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 46 14 41
3 Stal Kraśnik 46 18 38
4 Górnik II Łęczna 40 22 38
5 TKS Tomasovia 47 19 36
6 Kryształ Werbkowice 25 21 29
7 Lewart Lubartów 22 19 28
8 Włodawianka Włodawa 33 30 24
9 Powiślak Końskowola 28 32 24
10 Łada 1945 Biłgoraj 20 35 20
11 Lublinianka Lublin 23 25 19
12 Kłos Chełm 16 31 18
13 Victoria Żmudź 23 32 17
14 Unia Hrubieszów 16 25 15
15 Polesie Kock 33 50 14
16 POM Iskra Piotrowice 17 34 14
17 Lutnia Piszczac 12 40 11
18 LKS Milanów 17 62 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Plan przygotowań

12 stycznia - Wznowienie treningów

 

Mecze kontrolne:

 

28 stycznia - Victoria Żmudź 6:0

1 luty - Polonia Przemyśl 0:2

4 luty - Kłos Chełm 3:1

8 luty - Unia Hrubieszów 2:0

11 luty - JKS 1909 Jarosław 2:3

18 luty - Kryształ Werbkowice 2:0

23 luty - Lewart Lubartów 0:1

4 marca - Stal Kraśnik

 

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka