Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Tabela: klasa międzyokręgowa

 

1

Tomasovia

51

101 - 20

2

Hetman II Kadex Zamość

43

90 – 44

3

Zadrzew Zawadówka

42

64 – 48

4

Start Krasnystaw

41

58 – 24

5

Włodawianka Włodawa

40

69 – 41

6

Unia Hrubieszów

35

66 – 37

7

Łada Biłgoraj

28

60 – 60

8

Płomień Trzeszczany

28

39 – 54

9

Sokół Zwierzyniec

28

44 – 50

10

Vitrum Wola Uhruska

26

51 – 54

11

Kłos Zagroda

25

40 – 59

12

Roztocze Szczebrzeszyn

22

33 – 61

13

Unia Białopole

21

45 – 70

14

Granica Lubycza Królewska

21

33 – 61

15

Sparta Rejowiec

20

42 – 79

16

Ruch Izbica

8

24 – 84

 

Wyniki:

 

I

Kłos Zagroda - Tomasovia

0 – 2

II

Tomasovia - Włodawianka Włodawa

2 – 0

III

Ruch Izbica - Tomasovia

0 – 3

IV

Tomasovia - Granica Lubycza Królewska

5 – 0

V

Sokół Zwierzyniec - Tomasovia

0 – 2

VI

Tomasovia - Płomień Trzeszczany

3 – 0

VII

Zadrzew Zawadówka - Tomasovia

2 – 1

VIII

Tomasovia - Unia Hrubieszów

1 – 1

IX

Hetman II Kadex Zamość - Tomasovia

0 – 3

X

Tomasovia - Unia Białopole

4 – 0

XI

Łada Biłgoraj - Tomasovia

0 – 3

XII

Tomasovia - Roztocze Szczebrzeszyn

7 – 0

XIII

Vitrum Wola Uhruska - Tomasovia

1 – 4

XIV

Tomasovia - Sparta Rejowiec

8 – 1

XV

Start Krasnystaw - Tomasovia

0 – 1

XVI

Tomasovia - Kłos Zagroda

5 – 0

XVII

Włodawianka Włodawa - Tomasovia

0 – 3

XVIII

Tomasovia - Ruch Izbica

6 – 0

XIX

Granica Lubycza Królewska - Tomasovia

3 – 1

XX

Tomasovia - Sokół Zwierzyniec

6 – 0

XXI

Płomień Trzeszczany - Tomasovia

0 – 4

XXII

Tomasovia - Zadrzew Zawadówka

5 – 1

XXIII

Unia Hrubieszów - Tomasovia

0 – 3

XXIV

Tomasovia - Hetman II Kadex Zamość

4 – 3

XXV

Unia Białopole - Tomasovia

0 – 1

XXVI

Tomasovia - Łada Biłgoraj

4 – 1

XXVII

Roztocze Szczebrzeszyn - Tomasovia

2 – 1

XXVIII

Tomasovia - Vitrum Wola Uhruska

3 – 0

XXIX

Sparta Rejowiec - Tomasovia

1 – 2

XXX

Tomasovia - Start Krasnystaw

5 – 1

 

Trener zespołu: Wiesław Wieczerzak

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 69 13 63
2 Górnik II Łęczna 61 27 59
3 FKS Hetman Zamość 58 21 52
4 TKS Tomasovia 61 25 50
5 Stal Kraśnik 57 30 49
6 Kryształ Werbkowice 40 24 44
7 Lewart Lubartów 38 28 40
8 Włodawianka Włodawa 47 44 32
9 Łada 1945 Biłgoraj 32 42 32
10 Powiślak Końskowola 32 40 31
11 Kłos Chełm 23 38 28
12 Lublinianka Lublin 36 34 26
13 Polesie Kock 46 60 23
14 Unia Hrubieszów 21 37 23
15 Victoria Żmudź 29 48 21
16 POM Iskra Piotrowice 26 53 19
17 Lutnia Piszczac 16 49 15
18 LKS Milanów 18 97 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Juniorzy Starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TKS Tomasovia 41 15 37
2 Orlęta Łuków 39 28 27
3 Widok SP51 Lublin 30 19 25
4 FKS Hetman Zamość 42 19 25
5 Górnik Łęczna 34 19 24
6 Wisła Puławy 22 20 24
7 Orlęta Radzyń Podlaski 38 27 23
8 Lewart Lubartów 26 37 18
9 Łada 1945 Biłgoraj 27 33 16
10 Chełmianka Chełm 30 45 16
11 Victoria Parczew 16 40 10
12 Janowianka Janów Lubelski 10 53 4

Juniorzy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 BKS Lublin 59 18 42
2 Motor Lublin 51 3 37
3 Górnik Łęczna 35 10 31
4 PN Motor Lublin 40 25 28
5 Avia Świdnik 32 29 28
6 Wisła Puławy 25 27 25
7 AMSPN Hetman 42 34 24
8 Orlęta Radzyń Podlaski 24 25 22
9 Widok SP51 Lublin 27 34 21
10 TOP-54 Biała Podlaska 18 32 16
11 Niedźwiadek Chełm 20 37 16
12 TKS Tomasovia 23 38 16
13 OSiR Biłgoraj 12 43 15
14 Stal Kraśnik 22 75 7

Trampkarze starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TOP-54 Biała Podlaska 47 14 38
2 Motor Lublin 68 6 38
3 Orlęta Radzyń Podlaski 42 14 37
4 Dubler Opole Lubelskie 58 13 37
5 BKS Lublin 81 7 37
6 TKS Tomasovia 65 28 33
7 Górnik Łęczna 32 19 31
8 OSiR Biłgoraj 25 56 22
9 Widok SP51 Lublin 21 31 18
10 Gaudium Zamość 25 45 17
11 Wisła Puławy 20 76 13
12 Orlęta Łuków 12 45 7
13 MOSiR Lubartów 7 60 4
14 Niedźwiadek Chełm 2 91 3

Trampkarze młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 TOP-54 Biała Podlaska 51 11 43
2 Motor Lublin 68 9 43
3 AMSPN Hetman 51 17 40
4 BKS Lublin 42 15 33
5 Górnik Łęczna 43 16 33
6 TKS Tomasovia 41 20 29
7 Orlęta Łuków 37 26 25
8 Lublinianka Lublin 26 38 21
9 Orlęta Radzyń Podlaski 23 34 20
10 Huragan Międzyrzec Podlaski 13 37 15
11 OSiR Biłgoraj 24 72 14
12 Widok SP51 Lublin 14 34 13
13 Orlik Lubartów 10 56 11
14 Gaudium Zamość 16 74 0

Młodzicy starsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Motor Lublin 59 2 46
2 BKS Lublin 66 20 40
3 TOP-54 Biała Podlaska 51 15 39
4 AMSPN Hetman 46 22 37
5 Avia Świdnik 32 20 37
6 TKS Tomasovia 45 17 34
7 Lublinianka Lublin 38 30 24
8 Niedźwiadek Chełm 28 63 19
9 Sygnał Lublin 20 43 15
10 Wisła Puławy 24 31 13
11 Górnik Łęczna 23 41 12
12 Widok SP51 Lublin 25 41 10
13 Orlęta Radzyń Podlaski 12 50 10
14 Huragan Międzyrzec Podlaski 6 80 4

Młodzicy młodsi

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Górnik Łęczna 76 18 44
2 Motor Lublin 51 11 44
3 AMSPN Hetman 35 19 39
4 Wisła Puławy 50 24 38
5 Niedźwiadek Chełm 32 28 28
6 TKS Tomasovia 39 35 27
7 BKS Lublin 29 30 25
8 Orlęta Radzyń Podlaski 35 41 22
9 Lublinianka Lublin 33 44 18
10 Avia Świdnik 27 34 18
11 TOP-54 Biała Podlaska 12 35 15
12 Jedynka Krasnystaw 23 45 14
13 Huragan Międzyrzec Podlaski 28 68 10
14 Widok SP51 Lublin 20 47 8

Wyszukiwarka