Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Tabela: klasa międzyokręgowa

 

1

Tomasovia

51

101 - 20

2

Hetman II Kadex Zamość

43

90 – 44

3

Zadrzew Zawadówka

42

64 – 48

4

Start Krasnystaw

41

58 – 24

5

Włodawianka Włodawa

40

69 – 41

6

Unia Hrubieszów

35

66 – 37

7

Łada Biłgoraj

28

60 – 60

8

Płomień Trzeszczany

28

39 – 54

9

Sokół Zwierzyniec

28

44 – 50

10

Vitrum Wola Uhruska

26

51 – 54

11

Kłos Zagroda

25

40 – 59

12

Roztocze Szczebrzeszyn

22

33 – 61

13

Unia Białopole

21

45 – 70

14

Granica Lubycza Królewska

21

33 – 61

15

Sparta Rejowiec

20

42 – 79

16

Ruch Izbica

8

24 – 84

 

Wyniki:

 

I

Kłos Zagroda - Tomasovia

0 – 2

II

Tomasovia - Włodawianka Włodawa

2 – 0

III

Ruch Izbica - Tomasovia

0 – 3

IV

Tomasovia - Granica Lubycza Królewska

5 – 0

V

Sokół Zwierzyniec - Tomasovia

0 – 2

VI

Tomasovia - Płomień Trzeszczany

3 – 0

VII

Zadrzew Zawadówka - Tomasovia

2 – 1

VIII

Tomasovia - Unia Hrubieszów

1 – 1

IX

Hetman II Kadex Zamość - Tomasovia

0 – 3

X

Tomasovia - Unia Białopole

4 – 0

XI

Łada Biłgoraj - Tomasovia

0 – 3

XII

Tomasovia - Roztocze Szczebrzeszyn

7 – 0

XIII

Vitrum Wola Uhruska - Tomasovia

1 – 4

XIV

Tomasovia - Sparta Rejowiec

8 – 1

XV

Start Krasnystaw - Tomasovia

0 – 1

XVI

Tomasovia - Kłos Zagroda

5 – 0

XVII

Włodawianka Włodawa - Tomasovia

0 – 3

XVIII

Tomasovia - Ruch Izbica

6 – 0

XIX

Granica Lubycza Królewska - Tomasovia

3 – 1

XX

Tomasovia - Sokół Zwierzyniec

6 – 0

XXI

Płomień Trzeszczany - Tomasovia

0 – 4

XXII

Tomasovia - Zadrzew Zawadówka

5 – 1

XXIII

Unia Hrubieszów - Tomasovia

0 – 3

XXIV

Tomasovia - Hetman II Kadex Zamość

4 – 3

XXV

Unia Białopole - Tomasovia

0 – 1

XXVI

Tomasovia - Łada Biłgoraj

4 – 1

XXVII

Roztocze Szczebrzeszyn - Tomasovia

2 – 1

XXVIII

Tomasovia - Vitrum Wola Uhruska

3 – 0

XXIX

Sparta Rejowiec - Tomasovia

1 – 2

XXX

Tomasovia - Start Krasnystaw

5 – 1

 

Trener zespołu: Wiesław Wieczerzak

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 46 14 41
3 Stal Kraśnik 46 18 38
4 Górnik II Łęczna 40 22 38
5 TKS Tomasovia 47 19 36
6 Kryształ Werbkowice 25 21 29
7 Lewart Lubartów 22 19 28
8 Włodawianka Włodawa 33 30 24
9 Powiślak Końskowola 28 32 24
10 Łada 1945 Biłgoraj 20 35 20
11 Lublinianka Lublin 23 25 19
12 Kłos Chełm 16 31 18
13 Victoria Żmudź 23 32 17
14 Unia Hrubieszów 16 25 15
15 Polesie Kock 33 50 14
16 POM Iskra Piotrowice 17 34 14
17 Lutnia Piszczac 12 40 11
18 LKS Milanów 17 62 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Plan przygotowań

12 stycznia - Wznowienie treningów

 

Mecze kontrolne:

 

28 stycznia - Victoria Żmudź 6:0

1 luty - Polonia Przemyśl 0:2

4 luty - Kłos Chełm 3:1

8 luty - Unia Hrubieszów 2:0

11 luty - JKS 1909 Jarosław 2:3

18 luty - Kryształ Werbkowice 2:0

23 luty - Lewart Lubartów 0:1

4 marca - Stal Kraśnik

 

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka