Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Tabela: III liga

 

1

Hetman Kadex Zamość

51

76 – 20

2

Radomiak Radom

46

55 – 25

3

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

40

45 – 29

4

Lublinianka Lublin

40

40 – 24

5

Granat Skarżysko - Kamienna

36

55 – 36

6

Górnik Łęczna

32

37 – 27

7

Stal Gorzyce

30

48 – 43

8

Pogoń Siedlce

28

40 – 35

9

Orlęta Łuków

26

47 – 52

10

Bucovia Bukowa

26

29 – 51

11

AZS AWF Biała Podlaska

25

42 – 46

12

Broń Radom

24

26 – 41

13

Siarka II Tarnobrzeg

24

24 – 44

14

Stal Kraśnik

22

33 – 51

15

Wisła Puławy

18

29 – 68

16

Tomasovia

12

19 – 62

 

Wyniki:

 

I

Tomasovia – Broń Radom

0 – 0

II

Lublinianka Lublin - Tomasovia

1 – 0

III

Tomasovia - AZS AWF Biała Podlaska

0 – 2

IV

Pogoń Siedlce - Tomasovia

2 – 2

V

Tomasovia - Siarka II Tarnobrzeg

1 – 1

VI

Stal Kraśnik - Tomasovia

3 – 1

VII

Tomasovia – Stal Gorzyce

1 – 3

VIII

Tomasovia – Radomiak Radom

0 – 2

IX

Hetman Kadex Zamość - Tomasovia

7 – 0

X

Tomasovia - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

3 – 4

XI

Wisła Puławy - Tomasovia

2 – 1

XII

Tomasovia - Górnik Łęczna

1 – 1

XIII

Bucovia Bukowa - Tomasovia

1 – 0

XIV

Tomasovia - Orlęta Łuków

3 – 1

XV

Granat Skarżysko – Kamienna - Tomasovia

5 – 0

XVI

Broń Radom - Tomasovia

2 – 0

XVII

Tomasovia – Lublinianka Lublin

0 – 0

XVIII

AZS AWF Biała Podlaska - Tomasovia

5 – 2

XIX

Tomasovia - Pogoń Siedlce

0 – 0

XX

Siarka II Tarnobrzeg - Tomasovia

1 – 0

XXI

Tomasovia - Stal Kraśnik

0 – 0

XXII

Stal Gorzyce - Tomasovia

1 – 0

XXIII

Radomiak Radom - Tomasovia

4 – 0

XXIV

Tomasovia - Hetman Kadex Zamość

0 – 1

XXV

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Tomasovia

4 – 0

XXVI

Tomasovia - Wisła Puławy

2 – 0

XXVII

Górnik Łęczna - Tomasovia

3 – 0

XXVIII

Tomasovia - Bucovia Bukowa

0 – 1

XXIX

Orlęta Łuków - Tomasovia

3 – 0

XXX

Tomasovia - Granat Skarżysko – Kamienna

2 – 2

 

Trener zespołu: Waldemar Kołcun

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 105 18 88
2 Górnik II Łęczna 81 47 73
3 FKS Hetman Zamość 88 33 72
4 TKS Tomasovia 89 34 67
5 Stal Kraśnik 86 45 61
6 Kryształ Werbkowice 56 39 58
7 Lewart Lubartów 62 49 53
8 Łada 1945 Biłgoraj 48 56 46
9 Powiślak Końskowola 47 55 45
10 Kłos Chełm 42 55 42
11 Włodawianka Włodawa 55 68 42
12 Lublinianka Lublin 50 48 42
13 Victoria Żmudź 50 65 39
14 Polesie Kock 62 75 38
15 POM Iskra Piotrowice 55 75 35
16 Unia Hrubieszów 41 53 35
17 Lutnia Piszczac 27 77 22
18 LKS Milanów 18 170 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka