Nieoficjalna

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Tabela: Klasa Okręgowa - Zamość

 

1

Tomasovia

46

91 - 17

2

Unia Hrubieszów

41

72 – 22

3

Łada Biłgoraj

36

67 – 27

4

Granica Lubycza Królewska

35

55 – 27

5

Roztocze Szczebrzeszyn

35

63 – 39

6

Hetman II Zamość

28

78 – 55

7

Alva Brody Małe

28

45 – 48

8

Płomień Trzeszczany

26

41 – 36

9

Unipol Długi Kąt

23

39 – 51

10

Sokół Zwierzyniec

20

41 – 61

11

Włókniarz Frampol

15

50 – 69

12

Echo Zawada

14

34 - 71

13

Kryształ Werbkowice

12

29 – 72

14

Victoria Łukowa

5

14 - 131

 

Wyniki:

I

Roztocze Szczebrzeszyn - Tomasovia

3 – 3

II

Tomasovia – Włókniarz Frampol

3 – 0

III

Granica Lubycza Królewska - Tomasovia

1 – 1

IV

Tomasovia – Łada Biłgoraj

1 – 2

V

Kryształ Werbkowice - Tomasovia

0 – 3

VI

Hetman II Zamość - Tomasovia

1 – 4

VII

Tomasovia - Unipol Długi Kąt

2 – 1

VIII

Unia Hrubieszów - Tomasovia

2 – 1

IX

Tomasovia - Alva Brody Małe

4 – 1

X

Echo Zawada - Tomasovia

0 – 2

XI

Tomasovia - Płomień Trzeszczany

2 – 1

XII

Sokół Zwierzyniec - Tomasovia

1 – 4

XIII

Tomasovia - Victoria Łukowa

9 – 0

XIV

Tomasovia - Roztocze Szczebrzeszyn

4 – 2

XV

Włókniarz Frampol - Tomasovia

1 – 3

XVI

Tomasovia - Granica Lubycza Królewska

5 – 0

XVII

Łada Biłgoraj - Tomasovia

1 – 2

XVIII

Tomasovia - Kryształ Werbkowice

5 – 1

XIX

Tomasovia - Hetman II Zamość

7 – 0

XX

Unipol Długi Kąt - Tomasovia

1 – 3

XXI

Tomasovia - Unia Hrubieszów

1 – 0

XXII

Alva Brody Małe - Tomasovia

0 – 1

XXIII

Tomasovia - Echo Zawada

4 – 0

XXIV

Płomień Trzeszczany - Tomasovia

1 – 3

XXV

Tomasovia - Sokół Zwierzyniec

12 – 0

XXVI

Victoria Łukowa - Tomasovia

0 – 4

 

Trener zespołu:  Waldemar Kołcun

 

Image and video hosting by TinyPic

Tabela 2016/17

drużyna
Goals score Goals conceded pkt.
1 Chełmianka Chełm 55 10 46
2 FKS Hetman Zamość 46 14 41
3 Stal Kraśnik 46 18 38
4 Górnik II Łęczna 40 22 38
5 TKS Tomasovia 47 19 36
6 Kryształ Werbkowice 25 21 29
7 Lewart Lubartów 22 19 28
8 Włodawianka Włodawa 33 30 24
9 Powiślak Końskowola 28 32 24
10 Łada 1945 Biłgoraj 20 35 20
11 Lublinianka Lublin 23 25 19
12 Kłos Chełm 16 31 18
13 Victoria Żmudź 23 32 17
14 Unia Hrubieszów 16 25 15
15 Polesie Kock 33 50 14
16 POM Iskra Piotrowice 17 34 14
17 Lutnia Piszczac 12 40 11
18 LKS Milanów 17 62 3

Polub nas na Facebook'u

Obserwuj nas na Twitterze

Plan przygotowań

12 stycznia - Wznowienie treningów

 

Mecze kontrolne:

 

28 stycznia - Victoria Żmudź 6:0

1 luty - Polonia Przemyśl 0:2

4 luty - Kłos Chełm 3:1

8 luty - Unia Hrubieszów 2:0

11 luty - JKS 1909 Jarosław 2:3

18 luty - Kryształ Werbkowice 2:0

23 luty - Lewart Lubartów 0:1

4 marca - Stal Kraśnik

 

 

 

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Wyszukiwarka